FEIN pakkumised ja uudistooted

Oled metallitöö spetsialist? FEIN on ka ja nad on tegutsenud selles valdkonnas juba üle 150 aasta. Elektritööriista leiutajana on nad kogu selle aja vältel keskendunud proffide vajadustele. Olgu tegemist ergonoomilise juhtmeta trelli/kruvikeerajaga, täisautomaatse ja juhtmega trelli või statsionaarse lintlihvijaga – FEIN tarnib alati terviksüsteemi, mis koosneb tööriistast ja tarvikutest, et muuta proffide igapäevased metallitööd lihtsamaks ja ohutumaks.

FEINi standardse juhtmeta liidesega juhtmeta tööriistade valik tagab juhtmega tööriistadest isegi suurema paindlikkuse samasuguse suutlikkuse juures.

FEINi võimsad ja pikaajalised lahendused võimaldavad kvaliteetset tööd kiiremini ja tõhusamalt teha. Selle maineka tarnija peamised prioriteedid on kasutajate tervise kaitsmine ja töövaeva vähendamine. See selgitab, miks FEIN tööriistadel on täiuslikud ohutusfunktsioonid, nagu käivituskaitse, kinnikiilumise jälgimine ja pehme käivitus, samuti on neil optimaalne kaalu ja võimsuse suhe, ergonoomiline kujundus ja intuitiivsed juhtimisvahendid.

FEIN mõistab metalli ja proffide ees seisvaid väljakutseid.