70 aastat kogemust turvajalanõude valmistamisel | SIEVI

Sievi turvajalanõud

Sievi on Põhja-Euroopa suurim turvajalatsite tootja


Sievi on Põhja-Euroopa suurim ja kõige arenenum turvajalatsite tootja ning tähistab käesoleval aastal 70. tegevusaasta täitumist. Sievi ja LUNA GROUPi pikaajalise koostöö raames sõname uhkusega, et tänapäeval leiab iga proff oma töö jaoks sobivad Sievi jalanõud just LUNA GROUP äriklienditeenindustest.

Sievi turvajalatsid on ühed turu kvaliteetsemad, need koosnevad paljudest eri komponentidest ning nendes on ühendatud tööohutus ja innovaatiline kandmismugavus. Sievi tegeleb pidevalt uusima tehnoloogia, materjalide ja funktsioonidega, et töötada välja parimad tööjalatsid. Sievi tootevalikusse kuulub üle 200 turva- ja tööjalatsi ja aastas toodetakse enam kui 1,1 miljonit paari.

Vastutustundlik tootmine on Sievi tegevuse tähtis osa ja nad võtsid eesmärgi olla 2035. aastaks süsinikuneutraalne ettevõte. Sievi arendab pidevalt ja süstemaatiliselt efektiivsemaid tegutsemistavasid. Olemasolevaid ressursse kasutatakse nõuetekohaselt, tehes õigeid asju parimal võimalikul moel, kliendi huvides ja konkurentsivõime säilitamiseks.

Oma tegevuses järgib Sievi keskkonna ja loodusega seotud seadusi, eeskirju, reegleid ja kohustusi. Nad optimeerivad toorainete, energia ja vee kasutamist ning minimeerivad jäätmete kogunemist. (UNGC 7) Sievi edendab materjalide ringlussevõttu ja kasutab taastuvaid loodusvarasid nii palju kui võimalik. (UNGC 9) Ettevõtte tegevus vastab ISO 14001 keskkonnajuhtimissüsteemi nõuetele. (UNGC 8)LUNA GROUP Tallinna äriklienditeeninduses on turu suurim valik tööjalanõusid kohapeal olemas. Tule proovima või küsi pakkumist oma ettevõttele! Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.