Teenused

Kõigi Luna tootesortimenti kuuluvate toodete juurde pakume asjakohaseid teenuseid, mis teevad meie klientide elu lihtsamaks ja tulusamaks ja aitavad neil keskenduda rohkem oma põhitegevusele.

Kahe kümnendi pikkusele töökogemusele tuginedes teame, et pelgalt tööriista, masina või mistahes isikukaitsevahendiga ettenähtud eesmärke täita ei saa. Kvaliteetne tööriist on töövahend, aga selle otstarbeline käsitlus ja järelhooldus loob terviku. Kõigi meie teenuste osutamisel, nagu koolituste läbiviimisel, tööriiete stiliseerimisel kui ka hooldus- ja garantiiremonditööde koordineerimisel arvestame kliendi vajaduste ja soovidega. Soovime olla partner sinu ettevõttele, kes pakub asjakohast nõu, kuidas tööstuslikke seadmeid korrektselt käsitleda, kes aitab sinu ettevõtte stilistikaga tööriideid isikupärastada, et professionaalid tunneksid end mugavalt ja stiilselt terve tööpäeva vältel ja muidugi soovime olla partner, kes pakub kulda väärt kindlustunnet, et rikkega seade on võimalik garantiikorras saabuvaks nädalaks taas töökorda saada.

Meie teeninduskeskustes hoolitsevad asjatundlikud hooldustehnikud hooldust või remonti vajavate masinate eest. Kuna pakume väga suurt tagavaraosade valikut, on seadmete remontimine sageli kasulik lahendus.

Masinate garantiiremont

Kvaliteetse masina ostmine näitab, et mõtlete kaugemale tulevikule. Investeering tasub ennast ära, kui paigaldate masina korrektselt ja hoiate seda kogu tööea jooksul heas seisukorras.

Logotamine

Oleme Põhjamaade juhtiv ehitus- ja tööstussektori professionaalsetele kasutajatele mõeldud isikukaitsevahendite müüja. Peame iseenesestmõistetavaks, et pakume ka kvaliteetset töörõivaste logotamise teenust. Kuna töörõivaste varud on meil koheselt olemas, hoiame tarneajad lühikesena.

Kukkumiskaitse rakmete kontroll

Vastavalt Euroopa standardile (EN 365:2004) peavad kukkumiskaitse-, tugi- ja evakuatsioonivahendid vähemalt iga 12 kuu järel läbima perioodilise kontrolli.

Elektroonilised laohoidjad

Luna tootevalikkuse lisandusid elektroonilised laohoidjad. Kas sinu ettevõttes on rohkelt töökäsi, kes igapäeva töös kaitsekindaid kannavad või tööriistu kasutavad? Automatiseeritud lahendus annab sulle meelerahu ja kindluse, et saaksid keskenduda oma ettevõtte põhitegevusele.

Vaata lisaks