Hea hinnaga Monitor tööjalanõud

Tule proovi selle suve hitt-tööjalatseid kohapeal ja küsi pakkumist!

Monitor Plasma turvajalanõu

Erihind 70 € +km

(Baashind 174,50 €)

Monitor Plasma BOA® on sportlik tööjalats, mis näeb välja nagu spordijalanõu ning pakub ka sama head sobivust ja mugavust. Jalanõu on varustatud BOA® Fit Systemiga, mis võimaldab mikroreguleeritavat ja täpset sobivust. Jalanõu pealne on hästi ventileeritud Monitori NetInNet materjaliga, mis laseb õhul läbi liikuda, kuid hoiab mustuse jalanõust väljas. Lisaks on jalanõul vastupidav Ripstop materjal ning tugevdatud TPU kaitse varba- ja kannapiirkonnas, mis lisab vastupidavust.

Numbrivalik 37-47 on kohe saadaval.

Monitor Robotic turvajalanõu

Erihind 70 € +km

(Baashind 179,50 €)

Monitor Robotic on sportliku stiiliga turvajalanõud, mis näeb välja nagu spordijalats ning pakub samaväärset sobivust ja mugavust. Jalanõu pealmine osa on varustatud BOA® Fit Systemiga, mis võimaldab mikroreguleeritavat ja täpset sobivust. Pealne on väga hingav tänu tekstiili ja mikrofiibrist konstruktsioonile ning sisaldab suuri avatud alasid parema ventilatsiooni tagamiseks. Välistald on kummist ja löögisummutava EVA vahetallaga. Tööjalanõul on alumiiniumist varbakaitse ning Monitori SS2.0 sisetald.

Numbrivalik 37-47 on kohe saadaval.

Uus! Three 100 Eighty turvajalanõu

Monitor Graphic on Monitori sulgkergete turvajalatsite seeria, mis on mõeldud ladudesse, tööstusesse ja kergetesse ehitustöödesse. Article Three 100 Eighty (380) on just see, mida nimetus lubab – turvajalats, mis kaalub vaid 380 g, kuid on varustatud alumiiniumist varbakaitse ja Pantzar torketõkkega. Three 100 Eighty on varustatud BOA® Fit Systemiga, millel on L6 ketas, mis lisab sportlikkust. Jalanõu pealne on valmistatud ülimalt hingavast ja vastupidavast Hypertex materjalist, rõhutades kergust ja hingavust. Hoolimata välimusest, on sellel laiem liist. Välistald on kummist ja EVA vahetallaga. Sisetald on Monitori Pro Support recycle sisetald, mis on valmistatud taaskasutatud polüuretaanist.

Tõenäoliselt maailma kõige kergem turvajalats!