Tööjalanõude talvekampaania

Tule proovi selle talve hitt-toodet kohapeal ja küsi pakkumist!

Monitor Hudson Bay talvesaapad

Parem tööpäev algab enesekindlal sammul. Kordaläinud tööpäev lõppeb samaväärse enesekindlusega, seetõttu on õiged ja kasutaja vajadustest lähtuvad jalanõud olulised. Monitor Hudson Bay universaalsed talvesaapad on nüüd saadaval – KÜSI PAKKUMIST!

Saapal on nahast pind, külgedel kangaspaneelid ja siseküljel tõmblukk, mis on varustatud vaheosaga, et külm tõmblukk ei tekitaks ebamugavust. Sisemus on vooderdatud kunstvillaga. Sisetald on Monitori uus kunstnahast SS 2.0 tald, mis kaitseb jalga põrutuste eest ja aitab hoida soojust. Ninaosa on valmistatud komposiitmaterjalist ja APT tekstiil muudab selle läbitungimatuks. TPUst välistald ja kunstnahast vahetald. Numbrivalik 40-47 kohe saadaval.

Monitor on proffidele mõeldud turva- ja tööjalanõusid arendanud ja tootnud 1907. aastast. Laialdasest tootevalikust leiab iga ehitus- ja tööstussektori proff sobiva ergonoomika, turvalisuse ja disainiga tööjalanõud. Jalanõud on loodud kandjale, kes hoolib, hindab kvaliteeti ja julgeb rajada ja käia oma teed töömaastikul.

Soovid olla teistest sammu võrra ees? Tule sulle lähimasse LUNA GROUP äriklienditeenindusse ja proovi järgi. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Galerii

Saada päring

  • Vaata lisaks