Parim valik Sievi tööjalatseid

Kvaliteetsed tööjalanõud on tööohutuse aluseks!

Teerajaja jalatsitööstuses

Parima valiku Sievi turva- ja tööjalanõusid leiad LUNA GROUP äriklienditeenindustest – kergetest tööjalatsitest erinevate tööstuse proffide jaoks välja töötatud spetsiaaljalatsiteni!

Kas teadsid, et Sievi ja Oulaineni tehastes valmib üle 1,1 miljoni jalatsipaari aastas? 2020. aastal alustatud automaatlao ja tootmisruumide laiendused võetakse kasutusele käesoleval aastal. 15 miljoni euro suurune investeering kindlustab tarnekindlust ning teenib Sievi eesmärki arendada oma toodetes innovatiivseid ja vastupidavaid lahendusi. Kaasaegsed tootmisüksused kannustavad innovatsiooni ja annab võimaluse teostada eri arendusprojekte ning viia jalatsitööstust edasi vastutustundlikuma tuleviku poole.

Maineka brändi üks 2022. aasta märkimisväärseimaid saavutusi uuenduste alal oli Euroopa Liidu disainilahenduse kinnituse saamine Sievi TractionPro® haardetallale.

Valikus sandaalid, kingad, poolsaapad, talvesaapad, veekindlad ja kuumuskindlad tööjalanõud. Samuti spetsiaaljalatsid keevitustöödeks, asfaldi- ja katusetöödeks, saekaitse, kustutamise ja päästetöödeks.

LUNA GROUP esindustest leiad GORE-TEX kollektsioonist Sievi patendeeritud tehnoloogiatega erikollektsioonideni. Tule ja proovi Sulle lähimas LUNA GROUP äriklienditeeninduses või küsi pakkumist oma müügijuhilt. Teenindame lepingulisi ärikliente üle Eesti.

Saada päring

  • Vaata lisaks