Kvaliteetsed 3M tooted

Parim valik isikukaitsevahendeid – hingamiskaitsetest kommunikatsiooniseadmeteni!
3M kuulmiskaitsed

Parim valik 3M kõrvatroppidest kuni kommunikatsiooniseadmeteni

3M on välja töötanud kvaliteetsed kuulmiskaitsed ehitus- ja tööstussektorile, autotööstusele, tervishoiu ja transpordi ettevõtetele ning paljude teiste valdkondade ettevõtetele. LUNA GROUP äriklienditeenindustes leiad laia valiku 3M tehnilisi kaitsevahendeid.Küsi julgelt pakkumist oma müügijuhilt või külasta Sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust Tallinnas, Tartus ja Viljandis.

Juhtmevabad kõrvatropid

Innovaatilised 3M juhtmevabad kõrvatropid!

Oled teadlik, et 3M juhtmevabad kõrvatropid kaitsevad valju müra eest? Saadaval kaks varianti, üks tööstuslikuks kasutamiseks, teine laskmiseks ning metsanduseks. Kompaktne USB-ga laadimiskarp võimaldab 16 tundi tööaega, intuitiivne ühe nupuga juhtimine ja valik erinevaid kõrvaotsikuid.

Tunned, et vajad oma töös just selliseid kõrvatroppe? Saame Sulle pakkuda erihinda. LUNA GROUPi asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Küsi julgelt pakkumist oma müügijuhilt või külasta Sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust Tallinnas, Tartus ja Viljandis. 

3M hingamiskaitsed

Aura 9300+ seeria FFP2 ja FFP3 respiraatorid nüüd erihinnaga!

3M respiraatorid on laialt tuntud ja sobivad hästi nina ning näo kontuuridega, et tagada tõhus tihend. Ainulaadne disain võimaldab nägu mugavalt liigutada ja filtertehnoloogia hõlpsasti hingata. Saadaval ka 3M™ patenteeritud ventiiliga Cool Flow™, mis aitab kuumades ja niisketes tingimustes töötades vähendada maski alla kogunevat soojust.

LUNA GROUPi asjatundlik ja abivalmis tiim on alati sinu teenistuses. Küsi julgelt pakkumist oma müügijuhilt või külasta Sulle lähimat LUNA GROUP äriklienditeenindust Tallinnas, Tartus ja Viljandis. 

Mis on meie klientide eelis?

Neil on lihtne ja mugav lahendada kõik varustusprobleemid ühe partneri kaudu!

3M brändist

3M tehnoloogiad ja teadmised erinevates tööstusharudes aitavad ettevõttel luua uuenduslikke ja innovaatilisi lahendusi võimaldades turvalisemat ja ohutumat töökeskkonda, et saaksite keskenduda rohkem käesolevale tööle. Firma pakub kestvaid lahendusi ehitus- ja tööstussektorile, autotööstusele, tervishoiu ja transpordi ettevõtetele ning paljude teiste valdkondade ettevõtetele.

LUNA GROUP äriklienditeenindustes leiad laia valiku 3M tehnilisi kaitsevahendeid. Tutvu tootevalikuga ja küsi pakkumist!

Saada päring

  • Vaata lisaks